سایت تخصصی حسابداران خبره ایران

ارائه مطالب تخصصی حسابداری و حسابرسی و قوانین

اطلاعیه ثبت نام آزمون سراسری سال 93

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری سال 1393 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی که در زمان مقرر (16/9/92 لغایت 29/9/92) موفق به ثبت‌نام نشده‌اند وهمچنین ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نموده‌اند
1392/11/28

بدین‌وسیله‌ به‌ اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی‌ ثبت‌‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ برای‌ دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی و بین‌الملل دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه آزاد اسلامی(برای رشته های پذیرش باآزمون)،دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ سال 1393 می‌رساند که‌ ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای‌ شرکت‌ در آزمون‌ مذکور از روز شنبه 3/12/92 (سوم اسفند 1392) از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز سه‌شنبه 6/12/1392 (ششم اسفندماه 1392) پایان‌ می‌پذیرد، لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت‌ فوق‌الذکر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نمایند. 

الف) داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام درآزمون اقدام نموده‌اند:

این دسته از داوطلبان به هیچ وجه مجاز به ثبت نام مجدد نمی باشند، لاکن می توانند با مراجعه به سایت این سازمان و وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت نامی و در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات خود براساس دستورالعمل به شرح ذیل اقدام نمایند.

1- آندسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی نمی‌باشند (دیپلم‌های سال 1383 و قبل از آن) اجازه ویرایش کلیه اطلاعات ثبت‌نامی خود را دارند.

2- آندسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی می‌باشند (دیپلمه های سال 1384وبعد از آن )اجازه ویرایش اطلاعات خود را داشته اما اجازه ویرایش اطلاعات سوابق تحصیلی را نخواهند داشت. 

ب) داوطلبانی که در زمان مقرر (16/9/92 لغایت 29/9/92) موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند:

تکالیف داوطلبان‌ برای‌ ثبت نام در آزمون:‌ 

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ کلیه دوره‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی سال 1393 که در دفترچه راهنما درج شده، منحصراً از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است. لذا داوطلبان لازم است به روش ثبت‌نام اینترنتی که به شرح زیر توضیح داده شده است، اقدامات لازم را بعمل آورند.

1- مراجعه به سایت اینترنتی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org. برای تهیه کارت اعتباری یاکارتهای اعتباری به تعداد موردنیاز .

2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره 1) از طریق این سایت. 

3 - مراجعه به سایت اینترنتی سازمان برای دریافت کد سوابق تحصیلی (اطلاعات دانش آموزی برای داوطلبان مشمول احتساب سوابق).

4- آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را بر اساس نظام جدید آموزش متوسطه از سال 1384 لغایت سال 1392 اخذ نموده اند در صورتی که اطلاعات آنان در بانک اطلاعاتی ارائه شده از سوی مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش وجود نداشته باشد و یا ناقص بوده باشد می‌بایست براساس اطلاعات خواسته شده در تقاضانامه نسبت به ثبت‌نام خود در آزمون سراسری سال 1393 اقدام نمایند. بدیهی است در صورت تأیید اطلاعات آنان از سوی آموزش و پرورش سوابق تحصیلی برای آنان اعمال می‌گردد.

5- داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 106.000 (صد و شش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به دریافت شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام که یک عدد 12رقمی می‌باشد، اقدام نمایند.

تبصره 1- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی می‌باشد، لازم است به ازای هر گروه آزمایشی مبلغ 000/106 (صد و شش هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری را دریافت دارد.

تبصره 2- منظور از ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی بدین صورت می‌باشد، که داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود. به دیگر سخن هیچ داوطلبی نمی‌تواند بطور همزمان، در گروه‌های اصلی شامل گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت نماید.

تبصره 3- چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، لازم است نسبت به پرداخت مبلغ 58.000 (پنجاه و هشت هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق، اقدام و اطلاعات کارت اعتباری که یک عدد 10رقمی می‌باشد را دریافت نماید.

6-آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.

‍ج ) مدارک لازم برای ثبت‌نام:

مدارکی که داوطلب برای ثبت‌نام به آن نیازمند است به شرح ذیل می‌باشد:

1- فایل عکس اسکن شده: 

داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت‌نام اینترنتی آماده نماید.

1-1- عکس 4×3  یا  4×6  که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ).

1-2- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت  JPG  باشد.

1-3- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 باشد.

1-4- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مُهر، مَنگنه و هرگونه لکه باشد.

1-5- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.

1-6- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

1-7- حتی‌الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره 1: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره 2: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

تذکر خیلی مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون‌های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان مشخص گردید ثبت‌نام این دسته از داوطلبان اکثراً به وسیله کافی‌نت‌ها انجام شده است و تأکید می‌گردد چنانچه ثبت‌نام خود را توسط کافی‌نت‌ها انجام می‌دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلبی به جای عکس شما ارسال نگردد. 

2- کارت های اعتباری:‌

1-1- کارت اعتباری ثبت‌نام دارای یک شماره سریال 12 رقمی می‌باشد.

1-2- کارت اعتباری علاقمندی به شرکت درگزینش رشته‌های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی دارای یک شماره سریال 10 رقمی می‌باشد (این کارت‌ها از طریق سایت اینترنتی سازمان خریداری می‌شود).

3- فرم‌ شماره‌ 2: 

دانش‌آموزان ‌سال‌ آخر متوسطه‌ و دیپلمه‌های‌ سنوات‌ قبل‌ نظام ‌قدیم ‌آموزش‌ متوسطه‌، فارغ‌التحصیلان‌ و دانش‌آموزان‌ دوره‌ پیش‌دانشگاهی ‌نظام‌ جدید آموزش‌ متوسطه متقاضی شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1393، لازم‌ است‌ فرم‌ شماره‌ 2 مندرج‌ در صفحه 43 دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام را از محل‌ خط‌چین‌ جدا نموده‌ و پس‌ از تکمیل‌ و تأیید کلیه‌ مندرجات‌ فرم‌ مذکور توسط دبیرستان‌ یا هنرستان‌ و یا مرکز پیش‌دانشگاهی‌ محل‌ تحصیل‌ و یا نواحی ‌و مناطق‌ وزارت‌ آموزش‌ و پرورش‌ آن را برای اقدامات بعدی نزد خود نگهداری نمایند.

تبصره ‌1- در فرم‌ فوق‌ لازم‌ است‌ دقیقاً نام‌ استان‌، شهرستان‌ و بخش‌ محل‌ تحصیل‌ سه‌ سال‌ آخر دوره‌ متوسطه‌ توسط دیپلمه‌های‌ نظام‌ قدیم‌ آموزش‌ متوسطه ‌و نام‌ استان‌، شهرستان‌ و بخش‌ محل‌ تحصیل‌ دوره‌ پیش‌دانشگاهی‌ و دو سال‌ آخر دبیرستان‌ یا هنرستان‌ توسط فارغ‌التحصیلان‌ و دانش‌آموزان‌ دوره‌ پیش‌دانشگاهی‌ نظام‌ جدید آموزش‌ متوسطه‌ با توجه‌ به‌ جدول‌ شماره‌ 7 ‌دفترچه‌ راهنما تکمیل‌ و توسط رؤسای‌ دبیرستان‌ یا هنرستان‌ و یا مرکز پیش‌دانشگاهی‌ محل‌ تحصیل‌ و یا نواحی‌ و مناطق‌ وزارت‌ آموزش‌ و پرورش‌ تأیید گردد.

تبصره ‌2- دیپلمه‌های‌ نظام‌ قدیم‌ آموزش‌ متوسطه‌ که‌ محل‌ اخذ دیپلم‌ و یا یکی‌ از دو سال‌ ما قبل‌ دیپلم‌ آنها و همچنین‌ فارغ‌التحصیلان‌ و

دانش‌آموزان‌ دوره‌ پیش‌دانشگاهی‌ نظام‌ جدید آموزش‌ متوسطه‌ در صورتی‌ که‌ محل‌ اخذ مدرک‌ پیش‌دانشگاهی‌ و یا یکی‌ از دو سال‌ آخر دبیرستان‌ آنها یکی‌ از بخش‌های‌ مرکزی‌ شهرستان‌های‌: اصفهان‌، تبریز، تهران‌، شمیرانات‌، شیراز و مشهد (مطابق‌ جدول‌ استان‌، شهرستان‌ و بخش‌ مندرج‌ در جدول شماره 7 دفترچه‌ راهنما) می‌باشد، نیازی‌ به‌ تهیه این فرم ندارند.

توضیح‌: آن‌دسته ‌از دانش‌آموزانی ‌که ‌در سال‌ سوم‌ نظام‌ جدید آموزش‌ متوسطه‌ به‌ تحصیل‌ اشتغال‌ دارند و همچنین‌ آن‌دسته‌ از دارندگان‌ دیپلم‌ نظام‌ جدید آموزش‌ متوسطه‌ که‌ وارد دوره‌ پیش‌دانشگاهی‌ نشده‌اند و یا به‌ صورت‌ داوطلب‌، برای‌ دوره‌ پیش‌دانشگاهی‌ ثبت‌نام‌ ننموده‌اند، چنانچه‌ در آزمون ‌ثبت‌نام‌ و شرکت‌ نمایند به‌ عنوان ‌متخلف‌ تلقی‌ و برابر قانون‌ تقلب‌ و تخلف‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

د) توضیحات‌ مهم دیگر:

- هر داوطلب‌ می‌تواند بدون‌ توجه‌ به‌ نوع‌ دیپلم‌ نظام‌ قدیم‌ آموزش‌ متوسطه‌ و یا نوع‌ گواهینامه‌ دوره‌ پیش‌دانشگاهی‌ نظام‌ جدید آموزش‌ متوسطه‌ و تنها بر اساس‌ علاقه‌مندی‌ خود به‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌، منحصراً در یکی‌ از پنج ‌گروه‌ آزمایشی ‌1 (علوم‌ ریاضی‌ و فنی)‌، 2 (علوم‌ تجربی)‌، 3 (علوم‌ انسانی)‌، 4 هنر و یا 5 (زبان‌های خارجی)‌ ثبت‌نام‌ و در آزمون‌ مربوط برابر ضوابط شرکت‌ نماید.

تبصره 1- داوطلبان‌ هر یک‌ از گروه‌های‌ آزمایشی‌ 1 ، 2 ، 3، 4 و یا 5 در صورت‌ تمایل‌ به‌ شرکت‌ در گزینش‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ دانشگاه پیام‌‌نور (آموزش ‌از راه ‌دور) و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ـ غیردولتی می‌توانند ضمن‌ علامتگذاری‌ در قسمت‌ مربوط در تقاضانامه‌ ثبت‌نام‌، متقاضی‌ شرکت‌ در گزینش‌ این مراکز آموزشی شوند. ضوابط و شرایط تحصیل‌ در این مراکز در پیوست شماره 2 دفترچه راهنما ‌درج‌ شده‌ است.

تبصره ‌2- داوطلبان ‌هر یک‌ از گروه‌های‌ آزمایشی ‌1 (علوم ‌ریاضی‌ و فنی‌)، 2 (علوم‌ تجربی‌)، 3 (علوم‌ انسانی‌) و 5 (زبان‌های خارجی‌) با علامتگذاری در بند 36 تقاضانامه و انتخاب یک گروه آزمایشی، در صورت‌ تمایل‌ به‌ انتخاب‌ ‌رشته‌های‌ تحصیلی‌ گروه ‌آزمایشی ‌4 (هنر)، می‌توانند ضمن‌ علامتگذاری‌ بند 45 تقاضانامه‌ ثبت‌نام اینترنتی، متقاضی‌ انتخاب‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌گروه‌ آزمایشی‌ هنر نیز شوند. لازم ‌به‌ ذکر است‌ که‌ این‌ دسته‌ از داوطلبان‌ علاوه‌ بر شرکت‌ در آزمون‌ عمومی‌ و اختصاصی‌ گروه‌ آزمایشی‌ انتخابی‌ (یکی‌ از گروه‌های‌ آزمایشی‌ 1، 2، 3 و یا 5) باید در آزمون‌ عمومی‌ و اختصاصی‌ گروه‌ آزمایشی‌ هنر به‌ منظور انتخاب‌ رشته‌های‌ گروه‌ آزمایشی‌ هنر نیز شرکت‌ کنند. 

تبصره 3- داوطلبان‌ هر یک‌ از گروه‌های‌ آزمایشی ‌1، 2، 3 و یا 4 با علامتگذاری در بند 36 تقاضانامه و انتخاب یک گروه آزمایشی، در صورت‌ تمایل‌ برای‌ شرکت‌ در گروه‌ آزمایشی‌ زبان‌های خارجی‌ (گروه‌ 5)، می‌توانند ضمن علامتگذاری‌ بند 46 تقاضانامه‌ ثبت‌نام اینترنتی‌، متقاضی‌ شرکت‌ در گروه‌ آزمایـشی‌ زبان‌های خارجی ‌(گروه‌ 5) به‌ منظور انتخاب‌ رشـته‌های‌ ‌تحصـیلی زبان‌های خارجی شوند. لازم‌ به‌ ‌توضیح‌ است‌ که‌ این دسته‌ از داوطلبان‌ لازم‌ است‌ علاوه‌ بر شرکت‌ در آزمون‌ عمومی‌ و اختصاصی‌ گروه‌ آزمایشی‌ اصلی‌ خود (یکی‌ از گروه‌های‌ آزمایشی‌ 1، 2، 3 و یا 4) در آزمون‌ مربوط به‌ گروه‌ آزمایشی‌ 5 (گروه‌ آزمایشی‌ زبان‌های خارجی‌) نیز شرکت‌ نمایند.

تذکر مهم 1: طبق ضوابط هیچیک از داوطلبان نمی‌توانند در بیش از یک نوبت در آزمون ثبت‌نام نمایند و چنانچه خواستار اصلاح اطلاعات ثبت‌نامی خود باشند، لازم است در این مرحله، نسبت به اصلاح اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند/ همچنین ثبت‌نام همزمان در بیش از یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) خلاف ضوابط بوده و پرونده ثبت‌نامی داوطلبان خاطی باطل خواهد شد. 

تذکر مهم 2: پذیرش داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی براساس ضوابط آزمون سراسری سال 1393انجام می‌شود. لذا داوطلبان منحصراً مجاز به ثبت‌نام و انتخاب یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و یا علوم انسانی) می باشند.

هـ) اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1393:

در خصوص موضوع شرکت داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ناپیوسته در آزمون سراسری برای ادامه تحصیل در رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و همچنین رشته‌های کارشناسی دانشگاه‌های علوم پزشکی، بند «ز» صفحه 5 دفترچه راهنمای ثبت‌نام به شرح ذیل اصلاح و برای اطلاع داوطلبان اعلام می‌گردد:

«ز) مطابق مصوبه چهل و پنجمین جلسه شورایعالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی مورخ 7/12/1389، مقرر گردید دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی در صورت شرکت مجدد در آزمون سراسری و قبولی با رعایت شرایط زیر مجاز به ادامه تحصیل در مقطع دکترای عمومی رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و یا مقطع کارشناسی رشته‌های گروه آموزش پزشکی ‌باشند.

1) لزوم گذراندن طرح نیروی انسانی برای دانش‌آموختکان مشمول طرح.

2) دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان یا دستگاه‌های اجرایی و عدم دارا بودن تعهدات سهمیه بومی و یا سهمیه مناطق محروم.

3) نداشتن ممنوعیت تحصیل از نظر سازمان نظام وظیفه.

4) چنانچه داوطلب در مقطع کارشناسی از آموزش رایگان برخوردار بوده است، در صورت قبولی در دوره‌های مزبور، ملزم به پرداخت شهریه مطابق مصوبه هیأت امنای دانشگاه مربوط می‌باشد.

5) تطبیق دروس تخصصی مقطع کارشناسی، در دوره دکتری عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) امکان‌پذیر نمی‌باشد.

6) مطابق مصوبه شصت و چهارمین جلسه شورای معین شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی مورخ 8/3/90، پذیرفته‌شدگان در دوره‌های دکترای عمومی رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و یا مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و یا شعب بین‌المللی این دانشگاه‌ها، حتی در صورتیکه در مقطع کارشناسی از آموزش رایگان برخوردار نبوده‌اند، ملزم به پرداخت شهریه در مقطع قبولی می‌باشند.

ح) مطابق مصوبه پنجاه و یکمین جلسه شورایعالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی مورخ 25/3/92 و مصوبه جلسه یکصد و سیزده شورای معین شورای عالی برنامه‌ریزی مورخ 17/6/92، مقرر گردید دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته کلیه رشته‌های تحصیلی و دکتری عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) و دکتری حرفه‌ای دامپزشکی بتوانند با رعایت شرایط ذیل و از طریق شرکت و قبولی در آزمون سراسری، در مقطع دکتری عمومی رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، صرفاً در شعب بین‌الملل دانشگاه‌های علوم پزشکی ادامه تحصیل دهند.

1) لزوم گذراندن طرح نیروی انسانی برای دانش‌آموختکان مشمول طرح.

2) دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان یا دستگاه‌های اجرایی و عدم دارا بودن تعهدات سهمیه بومی و یا سهمیه مناطق محروم.

3) نداشتن ممنوعیت تحصیل از نظر سازمان نظام وظیفه.

4) کلیه پذیرفته‌شدگان در شعب بین‌الملل (اعم از اینکه در مقاطع قبلی تحصیل از آموزش رایگان برخوردار بوده یا نبوده‌اند)، ملزم به پرداخت شهریه مطابق مصوبه هیأت امنای دانشگاه و مصوبات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشند.

5) دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته صرفاً قادر به تحصیل در شعب بین‌الملل می‌باشند.»

داوطلبان‌ می‌توانند پس‌ از مطالعه‌ دقیق‌  دفترچه‌ راهنما که در سایت سازمان سنجش قرار دارد نسبت به آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون مطلع شوند و سپس نسبت به ثبت‌نام آزمون سراسری اقدام نمایند. در صورت‌ نیاز برای‌ کسب‌ راهنمایی‌ در ساعات‌ اداری‌ با شماره‌ تلفن‌های‌:  99 الی 88923595- 021 به‌ طور مستقیم‌ با روابط عمومی‌ سازمان‌ سنجش‌ و یا با ستاد پاسخگویی ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1393، از طریق شماره تلفن‌هایی که در سایت سازمان درج شده است، تماس‌ حاصل‌ نمایند و یا با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org سؤالات خود را در میان بگذارند و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

 

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
تاریخ ارسال: چهارشنبه 30 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 12:49 ق.ظ | نویسنده: علی | چاپ مطلب 0 نظر
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo